Limitovaná edícia kreditnej karty venovaná Adriane Kučerovej

1. jún 2015

Tatra banka predstavuje novú limitovanú edíciu kreditnej karty venovanú talentovanej sopranistke Adriane Kučerovej. Štýlový dizajn v poradí už 12. limitovanej edície kreditnej karty vznikol spojením jedinečného hlasu a unikátnej technológie.

Klienti Tatra banky majú možnosť získať kreditnú kartu, na ktorej je zobrazený výnimočný hlas sopranistky pomocou kimatiky - atraktívnej metódy na vizuálne zachytenie zvuku. Adriana Kučerová novú skúsenosť s technológiou hodnotí pozitívne: „Bola som úplne fascinovaná tým, ako to vznikalo, ako to chrlilo farby a aké nádherné obrazce sa vytvárajú týmto procesom, bola som očarená.“

Sopranistka pri tvorbe dizajnu limitovanej edície kreditnej karty svojím hlasom previedla do vizuálnej podoby áriu Je veux vivre (Chcem žiť – pozn. prekl.) z Gounodovej opery Romeo a Júlia.

Tatra banka už dvanásty rok venuje limitovanú edíciu kreditných kariet jednej z významných slovenských osobností. Doteraz boli série limitovaných edícií venované P. Barabášovi, A. Brunovskému, J. Satinskému, K. Kállayovi, P. Lipovi, M. Krenovi, Ľ. Feldekovi, E. Šillemu, R. Rothovi, mladému športovcovi M. Kližanovi a režisérovi J. Krónerovi.

O vydanie súkromnej kreditnej karty VISA z limitovanej edície môžu požiadať všetci klienti Tatra banky od 1. júna 2015 do vyčerpania zásob.

Štýlová karta s mnohými výhodami:

  • 100 % zľava z mesačného poplatku - pri dosiahnutí mesačného objemu platieb vo výške 300 €. Ak klient zrealizuje platby v objeme 150 €, získa 50 % zľavu z mesačného poplatku za kartu.
  • 47-dňové bezúročné obdobie - ak prostriedky čerpané kartou uhradí klient v plnej výške do dátumu splatnosti, úrok za ich poskytnutie mu nebudeme účtovať.
  • Letný bonus 30 € - bude pripísaný všetkým klientom, ktorí si v termíne od 1. júna kúpia novú súkromnú kreditnú kartu Visa a do 31. augusta 2015 ňou zrealizujú platby v objeme min. 300 €, či už jednorázovo alebo kumulatívne (platby musia byť do 31. 8. 2015 už zúčtované).

Porovnajte kreditné karty