Fio banka otvorí päť nových pobočiek

12. máj 2015

Fio banka, ktorá ponúka bankové služby bez poplatkov a bez podmienok, plánuje výrazne rozšíriť svoju pobočkovú sieť. Do roka otvorí päť nových pobočiek a celkom tak bude mať na Slovensku už 15 zastúpení.

Fio banka nie je len internetovou bankou, ktorá vsádza na online aplikácie ako je Internetbanking či mobilný Smartbanking, ale zároveň umožňuje svojim klientom vybaviť všetko potrebné na pobočkách, a to vrátane hotovostných operácií zadarmo. V minulom roku otvorila sedem nových obchodných miest a  teraz tak má pobočky v každom krajskom meste.

V rozvoji pobočkovej siete chce pokračovať, do roka plánuje rozšíriť desať existujúcich pobočiek o päť nových. Konkrétne sa bude jednať o mestá Nové Zámky, Prievidza, Martin, Michalovce a Lučenec. Záujemcovia o služby tejto nízko nákladovej banky tak budú mať ďalšie možnosti, ako si dojednať účty bez poplatkov, úverové produkty či investovať na svetových burzách.

„Za posledný rok sme zaznamenali zvýšený záujem o naše produkty, čo nás veľmi teší. Klienti oceňujú predovšetkým to, že naše služby sú skutočne bez poplatkov a bez akýchkoľvek podmienok. V minulom roku sme naviac zatraktívnili naše produktové portfólio o hypotéky, vlastné bezkontaktné karty či účty zadarmo v 15 menách. Od začiatku apríla sme potom umožnili založenie osobného účtu online. Napriek tomu chceme vyjsť v ústrety aj tým, ktorí preferujú osobný kontakt s bankou, a preto otvoríme päť nových pobočiek. Veríme, že tak budeme našim klientom i záujemcom o naše služby ešte bližšie,“ komentuje zámer otvoriť nové pobočky Jakub Schmid, riaditeľ klientskej divízie Fio banky.