Klienti Fio banky investujú v novembri bez poplatkov

26. október 2015

Fio banka pripravila pre nových aj súčasných klientov jedinečnú investičnú akciu. Celý november im umožní investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM.

Fio banka, najväčší online broker na Slovensku, vyhlasuje november za mesiac bez investičných poplatkov a všetkým súčasným aj novým klientom odpustí od 1. do 30. 11. 2015 poplatky z obchodovania na českej burze RM-SYSTÉM až do výšky 50 000 Kč.

Záujemcovia, ktorí ešte nie sú klientami tejto banky, a napriek tomu by chceli akciu využiť, si môžu na ktorejkoľvek z 11 pobočiek Fio banky zadarmo založiť obchodný účet. Tým získajú prístupové údaje do aplikácie e-Broker a prakticky hneď môžu nakupovať či predávať cenné papiere online a teraz aj bez poplatkov.

Okrem toho Fio banka investorom stále umožňuje previesť si k nej zadarmo portfólio cenných papierov od iného brokera a naviac s bonusom 450 Kč za každý prevedený verejne obchodovateľný ISIN vo forme zľavy na budúcich poplatkoch z obchodovania. Ten môžu využiť nielen na burzách v ČR, ale tiež v USA, Nemecku či Poľsku do 31. 1. 2016.

„V poslednej dobe zaznamenávame zvýšený záujem o naše investičné služby. Chceli sme teda poďakovať a zároveň odmeniť všetkých, ktorí sa rozhodli využívať naše služby, preto sme vyhlásili november za mesiac bez poplatkov z obchodovania na českej burze RM-SYSTÉM. A pretože si ceníme nielen nových, ale samozrejme aj našich verných klientov, akcia platí pre všetkých,“ dodáva Ján Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.