Podporte Slovenský olympijský tím na ceste do Ria

22. október 2015

Slovenská sporiteľňa predstavuje unikátny projekt na podporu Slovenského olympijského tímu Rio 2016 a slovenského športu. Prispieť môže každý jednoducho, platbou olympijskou kartou s fotkami našich športovcov.

Platobnú kartu z limitovanej edície získate zadarmo a za každú platbu pošle Slovenská sporiteľňa 0,1 % sumy na transparentný účet Slovenského olympijského tímu. Najväčšia banka na Slovensku je súčasne hlavným partnerom Slovenského olympijského tímu.

„Naša banka dlhodobo podporuje slovenský šport. Olympijské hry sú bezpochyby najvýznamnejším športovým podujatím na svete, o to emotívnejšie prežívame aj úspechy našich športovcov. Preto sa teším, že môžeme byť toho súčasťou a podporiť Slovenský olympijský tím,“ povedal Štefan Máj, generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne.

Kreditná karta SLSP

Slovensko je druhou krajinou v Európe, ktorá ma fotografie svojich olympionikov na platobnej karte. Klienti Slovenskej sporiteľne si môžu svoju platobnú kartu bezplatne vymeniť za olympijskú, noví klienti o ňu môžu požiadať pri založení bežného účtu. Ako výsledná suma na podporu našej športovej výpravy rastie, ako aj využívanie finančných prostriedkov, môžu všetci sledovať na www.transparentneucty.sk. Navyše, každý, kto touto kartou platí, hrá o lákavú cenu – zájazd do Rio de Janeiro na Olympijské hry 2016.

Edícia ponúkne vizuály našich olympijských medailistov Danky Bartekovej a bratov Hochschornerovcov, skvelých ambasádorov športu atléta Mateja Tótha, tenistku Danielu Hantuchovú, kajakárku Janu Dukátovú a naše olympijské nádeje Richarda Vargu, beachvolejbalové duo Nestarcová – Dubovcová a plavca Richarda Nagya. Navyše jeden extra dizajn našej vlajky, pod ktorej trikolórou budú naši olympionici reprezentovať Slovensko.

Olympijské karty je možné získať online cez internetbanking na www.slsp.sk, či v každej pobočke Slovenskej sporiteľne. Limitovaná olympijská edícia platobných kariet Visa a Visa Electron sa vydáva od 1. novembra 2015 do 31.augusta 2016. Platnosť kariet je štandardne 3 roky.